baksus

typowe standardy
www.sztab-antypiracki.pl http://www.okladkinaksiazki.com/

W Polsce i nie tylko jest wielu ludzi, którzy są niepełnosprawni, część intelektualni inni fizycznie. Niektórzy urodzili się z niepełnosprawnością a u innych jest ona efektem wypadku czy zdarzenia, które miało miejsce w ich życiu. Niepełnosprawność fizyczna, która jest utrudnieniem dla chorego nie powinna stanowić żadnych przeszkód do prowadzenia normalnego życia.

To, że osoba niepełnosprawna ma problemy z poruszaniem się, mową czy słuchem nie oznacza, że jest mniej inteligentna czy posiada gorsze umiejętności i kwalifikacje od pełnosprawnej. Aby zapobiec takiemu postrzeganiu osób chorych coraz częściej prowadzone są kampanie reklamowe, społecznościowe oraz różnego rodzaju dofinansowania związane z zatrudnieniem osoby niepełnosprawnej. Mają one na celu uświadomienie społeczeństwa o tym, że wielu ludzi niepełnosprawnych może być bardzo dobrymi pracownikami.

To wszystko tak naprawdę powinno być oczywiste bez afiszu, niemniej jednak sukcesem jest i tak osiągnięty efekt myślenia logicznego i coraz częstszego zatrudniania osób, które nie aparycją a kompetencjami odpowiadają profilowi poszukiwanego kandydata.