baksus

typowe standardy
http://www.kochamwakacje.pl/

Sama wzmianka o Karaibach wywołuje takie emocje, których nie da się opisać, tylko ten kto miał tą przyjemność doświadczyć ich uroków, wie o czym mowa. Niemniej jednak na Morzu Karaibskim znajduje się pewna wyspa, która bije wszystkie na głowę. Ambergris Caye, która stanowi największą wyspę Belize jest charakterystycznym miejscem, w którym spełniają się wszelkie marzenia.

Choć jest to bardzo rozbudowana pod względem infrastruktury turystycznej wyspa, to mimo wszystko można znaleźć tutaj cudowne, dziewicze rejony, pełne pozytywnych wibracji. To bardzo dobre połączenie relaksu z magią, jaką jest nurkowanie, niezliczone ilości ryb, skorupiaków i innych gatunków, które można podziwiać nawet na płytkich wodach, sprawiają, że nawet amatorzy czują się tutaj , jak przysłowiowa rybawodzie. Dlatego to doskonała propozycja na romantyczny wyjazd we dwoje, który zapewnia liczne atrakcje i to do białego rana.

Liczne bary, knajpki przy plaży oferują klimatyczną zabawę oraz naturalne napoje, jak chociażby rum i to wypijany z prawdziwego kokosa.